Praca

Fundacja 21 przyjmie do pracy:

• neurologopedę
  • psychologa
  • muzykoterapeutę
  • dogoterapeutę
  • fizjoterapeutę

Wymagania:

- studia wyższe

- zaświadczenie potwierdzające uprawnienia do prowadzenia zajęć z muzykoterapii/dogoterapii

- doświadczenie w terapii indywidualnej

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie i odpowiedzialność

- mile widziane dodatkowe szkolenia (np. terapia ręki, kurs Klanza, metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, logorytmika itp.)

Oferujemy:

- umowę o pracę

- szkolenia doskonalące wynikające z obejmowanego stanowiska

- podwyższanie kwalifikacji zawodowych

- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres: praca@fundacja21.org.

Wybrane osoby zostaną zaproszone do pierwszego etapu rekrutacji, czyli rozmowy kwalifikacyjnej. Fundacja 21 zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”