Miniturnusy logopedyczne

Miniturnusy logopedyczne skierowane są do dzieci od pierwszych dni życia do 12 roku życia. Miniturnusy odbywają się każdego miesiąca. Chęć uczestnictwa należy zgłosić najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem miesiąca.

Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu karty zgłoszeniowej oraz wpłaceniu wpisowego w wysokości 300 zł. Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z potwierdzeniem wpłaty należy przesłać na adres mailowy: biuro@fundacja21.org do 5 dni przed rozpoczęciem następnego miesiąca.

Czas trwania: od 3 do 14 dni

Miejsce: siedziba Fundacji 21

Ilość uczestników: do 4 osób

Koszt: 45zł/h (przy wykupieniu mniej niż 10 h terapii)

40zł/h (przy wykupieniu minimum 10 h terapii)

Nocleg i wyżywienie: we własnym zakresie. Możliwa pomoc w znalezieniu zakwaterowania, koszt ok. 50zł za nocleg. Możliwość korzystania z kuchni w siedzibie fundacji.

Pakiet nie obejmuje terapii psychologicznej, neurologopedycznej, terapii metodą Padovan, terapii NDT Bobath dla dzieci - terapie płatne są wg obowiązującego cennika.

Dokumenty do pobrania poniżej: