Jolanta Bałon

Fizjoterapeuta

Absolwentka Zawodowego Studium Medycznego na kierunku fizjoterapia. Posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła m.in. w Szpitalu Uzdrowiskowym Excelsior w Iwoniczu Zdroju. W Fundacji 21 prowadzi terapię indywidualną z wykorzystaniem elementów metody Feldenkraisa, trójpłaszczyznowej terapii stóp, Integracji Sensorycznej, terapię mięśniowo-powięziową oraz masaż klasyczny i techniki terapii manualnej. Praca z ludźmi to jej pasja. Chce ciągle rozwijać swoje umiejętności zawodowe, zwłaszcza w obszarze pracy z dziećmi.

Uczestniczka szkoleń:

• Szkolenie "Funkcjonalna Terapia Cranio-Sakralna" w Gliwicach.
  • 2-letni kurs "Jak korzystać z metody Feldenkraisa" w Lublinie.
  • Szkolenie "Wykorzystywnie metody Feldenkraisa do pracy z dziećmi z zaburzeniami ruchowymi i deficytami rozwojowymi" w Puławach.
  • Szkolenie "Bądź swoim najlepszym terapeutą, naucz się pomagać innym" w Lublinie.