Jolanta Bałon

Jolanta BaÅ‚on
   Fizjoterapeuta

Absolwentka Zawodowego Studium Medycznego na kierunku fizjoterapia. Posiada 30-letnie doÅ›wiadczenie zawodowe, które zdobyÅ‚a m.in. w Szpitalu Uzdrowiskowym Excelsior w Iwoniczu Zdroju. W Fundacji 21 prowadzi terapiÄ™ indywidualnÄ… z wykorzystaniem elementów metody Feldenkraisa, trójpÅ‚aszczyznowej terapii stóp, Integracji Sensorycznej, terapiÄ™ mięśniowo-powiÄ™ziowÄ… oraz masaż klasyczny i techniki terapii manualnej. Praca z ludźmi to jej pasja. Chce ciÄ…gle rozwijać swoje umiejÄ™tnoÅ›ci zawodowe, zwÅ‚aszcza w obszarze pracy z dziećmi.

Uczestniczka szkoleń:

• Szkolenie "Funkcjonalna Terapia Cranio-Sakralna" w Gliwicach.
  • 2-letni kurs "Jak korzystać z metody Feldenkraisa" w Lublinie.
  • Szkolenie "Wykorzystywnie metody Feldenkraisa do pracy z dziećmi z zaburzeniami ruchowymi i deficytami rozwojowymi" w PuÅ‚awach.
  • Szkolenie "BÄ…dź swoim najlepszym terapeutÄ…, naucz siÄ™ pomagać innym" w Lublinie.