Jak założyć subkonto w Fundacji 21?

Aby założyć subkonto w Fundacji 21 należy wypełnić oraz podpisać następujące dokumenty:

1. DeklaracjÄ™ o zaÅ‚ożeniu subkonta w Fundacji 21.
  2. Regulamin gromadzenia i wykorzystywania Å›rodków pieniężnych ewidencjonowanych na subkontach Podopiecznych w ramach Fundacji 21.
  3. Wykaz wydatków refundowanych przez FundacjÄ™ 21.
  4. Dwa egzemplarze Porozumienia Fundacji z Podopiecznym.
  5. OÅ›wiadczenie o rachunku bankowym, na który bÄ™dÄ… wypÅ‚acane Å›rodki tytuÅ‚em refundacji kosztów na rzecz Podopiecznego.
  6. KlauzulÄ™ informacyjnÄ… RODO.

ObowiÄ…zkowo prosimy o zaÅ‚Ä…czenie:
  1. ZaÅ›wiadczenia lekarskiego stwierdzajÄ…cego chorobÄ™ kandydata (zaÅ›wiadczenie musi być wydane w jÄ™zyku polskim). Może być ono wystawione zarówno przez lekarza specjalistÄ™, jak i lekarza pierwszego kontaktu. Fundacja przyjmuje tylko oryginaÅ‚y zaÅ›wiadczeÅ„ lekarskich lub kserokopie poÅ›wiadczone przez lekarza za zgodność z oryginaÅ‚em.
  2. Aktualnego zdjęcia Kandydata, z podpisanym na odwrocie imieniem i nazwiskiem Kandydata.
  3. Krótkiego opisu Kandydata, sporzÄ…dzonego na dodatkowej kartce. Fundacja może wykorzystać ten opis w materiaÅ‚ach informacyjnych celem realizacji jej zadaÅ„ na rzecz Podopiecznego.
  4. Orzeczenia o niepeÅ‚nosprawnoÅ›ci - należy przesÅ‚ać kopiÄ™ tego dokumentu.
Powyższe dokumenty i załączniki należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres:
Fundacja 21 OPP
ul. Wolności 1
38-400 Krosno

W ciÄ…gu 30 dni od otrzymania podpisanej i kompletnej dokumentacji niezbÄ™dnej do zaÅ‚ożenia subkonta, ZarzÄ…d Fundacji 21 podejmie decyzjÄ™ o nadaniu Kandydatowi statusu Podopiecznego i zaÅ‚ożeniu subkonta. Decyzja ZarzÄ…du zostanie przesÅ‚ana listownie, na adres korespondencyjny podany w treÅ›ci Deklaracji wstÄ…pienia do Fundacji 21. W przypadku pozytywnej decyzji ZarzÄ…du Fundacji 21, Podopiecznemu lub jego rodzicowi/om albo opiekunowi/om prawnemu/ym zostanÄ… przesÅ‚ane nastÄ™pujÄ…ce dokumenty:

• decyzja o nadaniu statusu Podopiecznego,
  • podpisane przez FundacjÄ™ Porozumienie Fundacji z Podopiecznym,
  • informacja o wysokoÅ›ci wspóÅ‚czynnika zwrotu kosztów użycia pojazdu oraz kserokopiÄ™ uchwaÅ‚y ZarzÄ…du Fundacji 21 dotyczÄ…cej okreÅ›lenia wspóÅ‚czynnika zwrotu kosztów użycia pojazdu,
  • informacja o sposobie logowania siÄ™ do konta Podopiecznego na stronie internetowej Fundacji 21.

Fundacja 21 zastrzega, że wypeÅ‚nienie i podpisanie wyżej wymienionych dokumentów nie oznacza automatycznego nadania statusu Podopiecznego.
Ostateczna decyzja w tym zakresie należy do Zarządu Fundacji 21.

Dokumenty do pobrania:
  1. Deklaracja o zaÅ‚ożeniu subkonta w Fundacji 21.
  2. Oświadczenie o rachunku bankowym.
  3. Porozumienie Fundacji z Podopiecznym.
  4. Regulamin gromadzenia i wykorzystywania Å›rodków pieniężnych ewidencjonowanych na subkontach Podopiecznych w ramach Fundacji 21.
  5. Wykaz wydatków refundowanych przez FundacjÄ™ 21,
  6. Oświadczenie o ochronie danych osobowych.
  7. Oświadczenie o płatnościach.

JednoczeÅ›nie informujemy, że istnieje możliwość zapoznania siÄ™ z klauzulÄ… informacyjnÄ… dotyczÄ…cÄ… RODO pod adresem:
www.fundacja21.org/rodo